Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Informace o výuce a výcviku:

Výuka teorie se provádí na učebně  v domě Techniky na Sítné každé pondělí od 17.00 do 18.30. Žák má k dispozici zdarma zapůjčené učebnice. Na učebně lze pomocí počítačové techniky procvičovat zkušební testy. Délka kurzu se pohybuje kolem 6 týdnů.

Jízdy se provádějí po celý týden po individuální domluvě s učitelem. Lze si vybrat mezi několika kvalifikovanými  a trpělivými učiteli s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Začátek a konec jízdy lze domluvit s učitelem na kterémkoliv místě na Kladně a okolí. 

Kurz lze začít kdykoliv, kterékoliv pondělí od 17.00 v Domě Techniky na Sítné, kde je učebna. Výcvik poskytujeme na splátky bez jakéhokoliv navýšení a skrytých poplatků. Kurzovné lze zaplatit jak v hotovosti, tak převodem na bankovní účet v jakýkoliv částkách. Kurz lze začít již po zaplacení zálohy 1000 Kč.

Výcviková vozidla skupiny "B" jsou havarijně pojištěna včetně sedadel.

Autoškola provádí výcvik:

AM - od 15 let malý motocykl s konstrukční rychlostí do 45 km/h. objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 50 ccm nebo s výkonem elektrického motoru do 4 kW. Tříkolová motorová vozidla nepřevyšující 50 ccm nebo u jiných motorů výkon nejvýše 4 kW, čtyřkolová kolová vozidla o hmotnosti v nenaloženém stavu nejvýše 350 kg se zdvihovým objemem zážehového motoru nepřevyšujícím 50 ccm nebo u jiných motorů s výkonem nejvýš 4 kW.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A1 - od 16 let motocykl do 125 cm nepřevyšující 11 kW výkonu motoru nebo u tříkolových motorových vozidel nepřevyšující 15 kW výkonu motoru.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A2 - od 18 let motocykl do 35 kW výkonu motoru.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A - od 20 let motocykl za předpokladu, že řidič je držitelem 2 roky skupiny A2 a složí doplňovací zkoušku.

       od 21 let tříkolová motorová vozidla s výkonem převyšujícím 15 kW. ( v ŘP bude zapsáno omezení  "A pouze pro tříkolky" ).

       od 24 let  bez omezení.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B - od 18 let automobil do 3500 kg a 9 míst včetně řidiče. Smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost jízdní soupravy nepřevyšuje 3500 kg. Dále lze řídit na území České republiky vozidla skupiny A1 s automatickou převodovkou (aniž by tato skupina byla zapsána v ŘP).

       Při získání skupiny "B" lze od 21 let řídit na území České republiky tříkolová vozidla zařazená do skupiny "A" převyšující výkon motoru 15 kW. (aniž by toto bylo zapsáno v ŘP)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

C - od 21 let motorové vozidlo s vyjímkou traktorů, jejichž největší povolená hmotnost převyšuje 3500 kg s nejvýše 9 místy k sezení včetně řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg.

       od 18 let  možnost udělení pro řízení vozidel Ministerstva vnitra používaných policií , Vězeňské služby apod.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další činnost autoškoly:

Školení řidičů referentů

Kondiční jízdy

Vrácení řidičského oprávnění po "vybodování" , odebrání soudem, úřadem atd.